IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Чоловік підлаштував виграш 300 тисяч гривень

Декабрь 28
19:34 2018

Лотерейному оператору МСЛ за звільнення помстився колишній працівник. Підлаштував перемогу власного брата в розіграші 300 тис. грн.

Чоловік родом із Снігурівки на Миколаївщині. Мешкає в Києві. У МСЛ працював технічним директором. 2012-го через напружені відносини з керівництвом його звільнили. Перед тим як піти, він змінив сім-карти, на які спрямовувались номери учасників лотереї, та маршрутизацію дзвінків. Упродовж п'яти років міг втручатися в систему зв'язку під час прямого ефіру на телебаченні. Так впливав на хід конкурсу "Полювання за грошима" лотереї "Лото Забава".

2015-го підозрюваний під час одного з таких дзвінків назвав дані брата і став переможцем у розіграші 300 тис. грн. За допомогою третьої особи перевів гроші на особистий банківський рахунок. Поліцейські виявили схему за два роки.

У грудні чоловіку оголосили підозру за втручання в роботу мереж електрозв'язку. Прокурор просив звільнити його від відповідальності через давність справи. Щодо цього виступила й потерпіла сторона — компанія МСЛ. Суд клопотання відхилив, бо злочин був тривалий.

Восени Шевченківський районний суд Києва виніс вирок чотирьом особам за шахрайство в лотереї "Полювання за грошима". Сума збитків компанії МСЛ у кожному з випадків сягає кількох сотень тисяч гривень.

Источник: gazeta.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста