IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Der Spiegel відсторонив від роботи двох шеф-редакторів через журналіста, який вигадував історії для статей

Декабрь 31
22:26 2018

Керівництво німецького журнала Der Spiegel відсторонило від роботи двох шеф-редакторів. Про це повідомляє «Громадське» з посиланням на The New York Post.

Так, шеф-редакторів Ульріха Фіхтнера та Матіаса Гейера відсторонили від роботи, поки проводитиметься внутрішнє розслідування. На думку керівництва журналу, вони повинні були зрозуміти, що журналіст Клаас Релотіус вигадував історії для своїх статей.

Нагадаємо, раніше Der Spiegel звільнив журналіста Клааса Релотіуса, бо він вигадував деталі й цитати для своїх публікацій. В офіційній заяві видання зазначається, що пан Релотіус «великою мірою підробляв свої історії та вигадував героїв». Внутрішнє розслідування Der Spiegel розпочав після того, як колега, з яким Релотіус працював над однією історією, поділився з керівництвом сумнівами щодо правдивості даних, які той отримав. Також Релотіуса позбавили нагород.

До того ж, Der Spiegel стверджує, що журналіст використовував приватну електронну пошту та власний банківський рахунок для збору пожертв для нібито допомоги сирійським сиротам. Скільки грошей він зібрав і коли закінчив це робити — достеменно не відомо.

Источник: detector.media

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста