IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

ДФС запровадила пілотну систему «Електронний чек»

Июль 14
00:32 2018

Державна фіскальна служба України (ДФС) запровадила пілотний проект електронної системи – «Електронний чек» – для якісно нових перетворень у ланці «підприємець – споживач», йдеться у повідомленні на сайті відомства.
Як зазначається, сутність новітньої моделі полягає у впровадженні альтернативного технологічного рішення для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі без застосування традиційних реєстраторів розрахункових операцій (РРО) – касових апаратів.

«Застосування такої моделі на практиці позбавляє необхідності купувати традиційний касовий апарат, а відтак друкувати паперові чеки», – йдеться у повідомленні.
Так, система може бути встановлена на будь-який пристрій – персональний комп’ютер, планшет чи смартфон.

Крім того, вона доступна, безкоштовна та може бути інтегрована з іншими системами ДФС і бухгалтерськими програмами, має найвищий ступінь захисту і працює 24 години на добу та 7 днів на тиждень.
Водночас фіскальний чек громадяни зможуть перевірити у відкритій частині Електронного кабінету (електронного сервісу ДФС, розміщеного на офіційному веб-сайті контролюючого органу).
«Система «Електронний чек» – не тільки зручна і економна для підприємців, але й дозволить підвищити ефективність контролю за розрахунковими операціями та оперативно виявляти факти порушень при здійсненні таких операцій, а також зменшить обсяги тіньового обігу товарів, зокрема підакцизних», – підкреслюють у відомстві.

Источник: mind.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста