IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Дівчина подала до суду на батьків за дитячі фото

Декабрь 01
20:48 2018

18-річна дівчина з Австралії подала в суд на батьків за те, що вони "зробили її життя просто нестерпним".

Австралійка не могла дочекатися свого повноліття, щоб подати в суд на своїх батьків. А вся справа в тому, що її батьки завжди були великими шанувальниками соцмереж і частенько викладали фото своєї доньки.

Як повідомляє дівчина, її життя з 2009 року стала справжнім пеклом. І мати, і батько постійно публікували на Facebook дитячі фотографії дочки, які можна вважати інтимними. На фото дівчина часто була зображена в підгузках, на горщику або у ванній.

З самого початку дочка просила видалити знімки і більше не публікувати, але всі її прохання були марними. Через те, що батьки відмовлялися її слухати, єдиним виходом для австралійки став суд. За словами дівчини, над нею постійно знущалися однокласники через ці фотографії, ніхто не хотів спілкуватися з нею. Батьки не звертали на це ніякої уваги.

За 6 років батьки розмістили більше 500 фотографій. Поки що неясно, чому для них було так важливо викладати на загальний огляд інтимні моменти з життя доньки. Психологи давно переконують матерів і батьків, особливо тих, які виховують підлітків, що потрібно обов'язково запитувати дозволу, перш ніж публікувати фотографії або інформацію в соціальних мережах. Але, мабуть, для деяких віртуальне життя набагато важливіше за психологічне здоров'я їх дітей.

Источник: sobkor.net

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

22:17 Полная бета-версия шутера Black Mesa уже готова для скачивания

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста