IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Ентузіасти відвідали локації із шпалер Apple

Сентябрь 18
15:02 2019

Із виходом нової версії операційної системи macOS компанія Apple представила шпалери, які встановлюються як основні за замовчуванням. Фанати бренду вирішили повторити всі знімки та відправились в ті самі місця, де побували фотографи Apple.

Спочатку чоловіки запаслися величезною кількістю води і вирушили в найгарячішу точку Каліфорнії, знамениту пустелю Мохаве, на честь якої була названа актуальна версія операційної системи macOS Mojave, повідомляє iclarified.

Температура в більш ніж 50 градусів не зупинила ентузіастів. Витративши добу на пошуки потрібного бархану, на світанку наступного дня їм все ж вдалося знайти той самий природний насип. Підібравши правильний ракурс, мандрівники зробили потрібний знімок.

Як відбувалися зйомки шпалер Apple – дивіться відео

Наступною точкою стали Алабама Хіллс – пагорби, розташовані поблизу східного схилу Сьєрра-Невада. Знімок з цієї місцевості використовується в якості шпалер в операційній системі macOS Sierra.

41207000_9472203.png (267 KB)

Оригінал шпалер Apple та фото, зроблені групою ентузіастів

Потім послідували пошуки локації для зйомки шпалер з High Sierra, El Capitan, Yosemite. В ході подорожі фанатам вдалося успішно відобразити "обличчя" всіх п'яти операційних систем. Відмінності між знімками лише в тому, що мандрівники робили їх не в ту саму пору року.

Источник: 24tv.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Банки Тинькофф и ВТБ продвигают «суперприложения», включающие массу услуг сторонних компаний

15:58 Банки Тинькофф и ВТБ продвигают «суперприложения», включающие массу услуг сторонних компаний

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста