IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Facebook назвав найбільш обговорювані теми і події 2018 року

Декабрь 08
13:25 2018

Соцмережа Facebook почала підбивати підсумки року. Серед головних світових подій — Міжнародний жіночий день, «Марш за наші життя» та проміжні вибори в США, вибори президента Бразилії.

Як вказує у своєму огляд іFacebook, Міжнародний жіночий день стає топ темою вже другий рік поспіль. «Але в 2018 році обговорення щодо цієї теми були білш широкими. Жінки та чоловіки у всьому світі обговорювали широкий спектр тем, проблем та причин, пов'язаних із жінками», — зазначає соцмережа.

Рух «Марш за наші життя» (March for Our Lives) був створений після стрілянини в американській школі в штаті Флорида. Через Facebook організатори руху зібрали більше $2,5 млн для благодійних цілей.

Серед обговорюваних подій культури та спорту мережа Facebook відзначила Чемпіонат світу з футболу, Супербоул та весілля принца Гаррі та Меган Маркл. Також з 10 грудня соцмережа запустить персоналізовані підсумки року для кожного користувача.

Соцмережа також відзначила 100-річчя від дня народження Нельсона Мандели, а також постаті Стівена Гокінга, Долорес О'Ріордан, Арету Франклін, Ентоні Бурдена.

Источник: ms.detector.media

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Последние новости

    Первые «настоящие» официальные изображения флагманского смартфона Honor 20 Pro

21:34 Первые «настоящие» официальные изображения флагманского смартфона Honor 20 Pro

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста