IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Геймери бойкотують найбільшого розробника відеоігор через цензуру

Октябрь 09
21:11 2019

Спільнота геймерів закликала бойкотувати компанію-розробника відеоігор Blizzard, яка усунула кіберспортсмена від змагань через підтримку протестів в Гонконзі.

Індустрія відеоігор давно перестала бути чимось вузьконаправленим. Сьогодні це величезний ринок, аудиторією якого стали сотні мільйонів людей по всьому світу. При цьому, кіберспортивні змагання стали повноцінною дисципліною, в якій кіберспортсмени можуть продемонструвати свої навички і заробити мільйони доларів.

Нещодавно на такому змаганні стався, можливо, найсерйозніший скандал у сфері кіберспорту за останні роки. Одна з найвідоміших компаній-розробників відеоігор Blizzard, якій належать бестселери Warcraft, Starcraft, Hearthstone, Overwatch та інші, дискваліфікувала користувача blitzchung на турнірі з Hearthstone. Причиною дискваліфікації стало те, що геймер закликав «звільнити Гонконг» під час прямої трансляції.

[BREAKING] Hong Kong Hearthstone player @blitzchungHS calls for liberation of his country in post-game interview:https://t.co/3AgQAaPioj
@Matthieist #Hearthstone pic.twitter.com/DnaMSEaM4g

— Inven Global (@InvenGlobal) 6 октября 2019 г.

Модератори Blizzard визнали це порушенням правил змагання і нанесенням шкоди іміджу компанії. Кіберспортсмена відсторонили від змагань на наступний рік і позбавили його призових коштів.

Оскільки подія виходить далеко за межі індустрії і стосується не тільки політичних моментів, але і свободи слова користувачів в цілому, багато геймерів на соціальному новинному сайті Reddit заявили про бойкот Blizzard.

Гравці пишуть, що американський розробник відеоігор «прогинається під Китай», не бажаючи втрачати величезний ринок і створювати собі проблеми з владою КНР.

Деякі з геймерів заявляють про відмову від продукції компанії і відписки від їх сервісів. Частина користувачів також закликала влаштувати флешмоб на фестивалі BlizzCon, і прийти туди у футболках з написами «я підтримую Гонконг».

У відповідь на це адміністратори офіційного сабреддіту Blizzard лише обмежили доступ до сторінки для всіх користувачів, зробивши її приватною.

Колишній співробітник Blizzard Кевін Ховдестад написав на своїй сторінці у Twitter, що «не всі у компанії згодні з тим, що сталося, і «розгнівані співробітники захистили принципи «думай глобально» та «кожен голос важливий».

Ховдестад також опублікував фото, на якому ці слогани на монументі орка біля офісу Blizzard у Каліфорнії заклеєні аркушем паперу.

Not everyone at Blizzard agrees with what happened.
Both the "Think Globally" and "Every Voice Matters" values have been covered up by incensed employees this morning. pic.twitter.com/I7nAYUes6Q

— Kevin Hovdestad (@lackofrealism) 8 октября 2019 г.

Источник: techno.nv.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста