IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Глава Чуваської Республіки закликав «мочити» журналістів та блогерів, які критикують владу

20 января
00:48 2020

Своє невдоволення роботою журналістів глава Чувашії Михайло Ігнатьєв висловив на заході, присвяченому Дню російського та чуваського друку.

Про це пише місцеве видання «Правда ПФО».

«Окремі журналісти жодної статті не написали про людину праці, вкладаючи добру душу і серце. Конкретну критику я завжди сприймав, немає питань. Але з ранку до вечора критикують, всю ніч не сплять — критикують, сидять на замовленнях, на березі домовляються. Вони народилися на нашій землі, а пишуть як добре в Європі, як добре в Америці… А ми будемо мати мітинги на вулицях, неспокійну ситуацію там, де живемо. Нема коли буде займатися благоустроєм придомових територій, громадських просторів, відкривати нові виробництва. Будемо займатися тільки розбірками», — глава регіону.

Він також закликав представників лояльних до влади ЗМІ з'ясовувати, «з якими помислами» приїжджають до регіону журналісти, де живуть і на чому заробляють.

«Окремі (журналісти чи блогери), які приходять з різних регіонів РФ, добре тут влаштовуються. І починають писати, не знаю про що і про кого. Аби, значить, заробити на різних схемах. Тому потрібно чітко позначити — треба їх мочити, як в народі кажуть. Треба мочити. Розповідати, звідки вони приїхали, з якими помислами, де живуть, де працюють, на чому заробляють. Про це потрібно говорити. Я тут нікого не хочу виховувати, просто коли перекручена інформація, вона в кінцевому рахунку відбивається на тих, хто її подає», — зазначив Михайло Ігнатьєв.

Источник: detector.media

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Ликбез по картриджам для лазерных принтеров

19:56 Ликбез по картриджам для лазерных принтеров

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста