IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

ІТ-асоціація назвала ризики відмови від третьої групи єдиного податку

Март 13
15:49 2018

Профільна асоціація ІТ-Україна вважає депутатський законопроект про повне скасування третьої групи спрощеної системи оподаткування загрозою для української ІТ-індустрії.
Про це повідомили у прес-службі асоціації.
У ІТ-Україна вважають, що відповідні зміни суттєво знизять темпи фінансового росту індустрії та скоротять обсяги валютної виручки. Однак, у разі збереження поточних податкових умов, ІТ-індустрія може подвоїти обсяги експортного доходу в перспективі найближчих кількох років.
“За наявності негативних чинників, основним з яких є зміна фіскальної політики, індустрії загрожує суттєве сповільнення темпів росту, а державі – недоотримання мільярдів доларів в економіку країни”, — повідомили в асоціації.
Зменшення кількості робочих місць у галузі та відтік спеціалістів з країни стане наслідками повної відмови від третьої групи спрощеної системи оподаткування, вважають в ІТ-Україна.
“Ми ризикуємо втратити останні переваги, які стримують відтік високоякісних спеціалістів до більш розвинених країн”, — переконані в асоціації.
В ІТ-Україна зазначають, що прийняття закону позбавить Україну одного з основних драйверів росту української економіки та конкурентноздатності на світовому ринку.
Нагадаємо, що депутати від БПП Андрій Шинькович і Геннадій Чекіта зареєстрували у Верховній Раді законопроект №8089 про зміни в податкову систему України.
При цьому, президент України Петро Порошенко не підтримує депутатську ініціативу.

Источник: biz.nv.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста