IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

«Київстар» оголосив про закриття низки старих тарифів

Декабрь 28
16:32 2018

«Київстар» у період з 15 січня по 15 лютого 2019 року скасує низку застарілих тарифних планів та запропонує абонентам нові.

«У період з 15 січня по 15 лютого 2019 року «Київстар» припиняє дію деяких застарілих тарифних планів. Абоненти, яких стосуються зміни, будуть проінформовані у розділі «Архів тарифів» та SMS-повідомленнях щонайменше за сім днів», – йдеться в повідомленні на сайті оператора.

Зазначається, що тарифні плани, які скорочують, були запроваджені п’ять або більше років тому, та нині мають невигідні та неактуальні для абонентів умови.

Натомість, у запропонованих нових тарифах абоненти отримають безліміт для дзвінків на номери у мережі «Київстар» замість обмеженого пакета хвилин; від 30 до 300 нетарифікованих хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів замість оплати за кожну хвилину такого дзвінка; можливість телефонувати на міські номери за тарифами від 0,3 грн/хв. Для користувачів мобільного інтернету кількість мегабайт у їхніх тарифах збільшиться десь в 1,5 рази.

Якщо абонент самостійно не вибере нового тарифу, його переведуть на інший тариф автоматично.

«Абоненти матимуть можливість ознайомитися із запропонованим пакетом послуг у новому тарифному плані і, якщо він їх не влаштує, самостійно обрати будь-який актуальний тарифний план та перейти на нові умови обслуговування. Лише тим абонентам, котрі до зазначеного у SMS-повідомленні часу не зроблять свій вибір самостійно, буде запропонований тарифний план з урахуванням їхнього профілю використання послуг, щоб нові умови відповідали актуальним потребам», – йдеться в повідомленні «Київстар».

Источник: zaxid.net

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Последние новости

    Каждый работник Xiaomi получит по 1000 акций компании

1:44 Каждый работник Xiaomi получит по 1000 акций компании

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста