IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Майже 5 тисяч гривень шахрай видурив у жінки, яка продавала дитячий візочок

Март 13
17:51 2018

34-річна тернополянка розмістила на одному з відомих сайтів купівлі продажу оголошення про продаж дитячого візочка. Покупець знайшовся, але на біду продавця, виявився шахраєм. Невідомий захотів придбати візочок. Сторгувалися і чоловік став дізнаватися реквізити оплати. Тут і спрацювала стара шахрайська схема – аферист зателефонував знову і заявив, що з технічних причин кошти не можуть зарахуватися на рахунок, тож необхідно підтвердити платіж через смс, який зараз надійде на мобільний та вказати цифри з кодом для переказу. Жінка виконала умови і замість отримати, втратила увесь залишок — 4999 гривень.
Не отримав бажане й 55-тернополянин, котрий продавав антикварний столик. Через махінації з переказом грошей від псевдопокупця чоловік втратив величезну суму – 32 тисячі гривень. Він також повірив, що покупець переказує гроші з депозитного рахунку, тому виникли проблеми з їх зарахуванням і надав уточнюючі дані по рахунку.
Працівники поліції вкотре нагадують: торгуючи чи купуючи у мережі, будьте особливо пильними! Ніколи не надавайте інформацію про свої картки третім особам, навіть якщо вони звертаються до Вас нібито від імені банку.
Будьте пильні, якщо Вам приходять SMS невідомого авторства з проханням відправити отриманий код або дивний набір команд на інший номер. Найчастіше власник картки сам повідомляє код зловмисникам, хоча в кожному СМС міститься попередження про неприпустимість його розголошення. Але його користувач часто не читає.
Ніколи і нікому не повідомляйте коди типу SecureCode або Verified by Visa — їх необхідно вводити тільки при оплаті в відповідному вікні на сайті. Якщо хтось їх питає — знайте, ви спілкуєтеся з шахраєм. Найкраще для торгів завести окрему картку без наявності великої суми на рахунку.
Прості правила збережуть ваші нерви і кошти!

Источник: facebook.com

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Последние новости

    Google потратит более 13 млрд долларов на офисы и дата-центры в США

7:51 Google потратит более 13 млрд долларов на офисы и дата-центры в США

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста