IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Мешканка Австралії отримала опік другого ступеня від iPhone 7

Ноябрь 15
13:15 2016

Схоже, що скоро компаніям-виробникам смартфонів доведеться тестувати нові моделі на безпеку більш ретельно. З Австралії надійшла інформація, що якась Мелані Тан Пелаез, 34-річна мешканка Сіднея отримала опік другого ступеня, заснувши під час перегляду відео на Apple iPhone 7.

Melanie-Tan-Pelaez-suffers-a-second-degree-burn-on-her-right-arm-after-falling-asleep-on-her-iPhone-7

В якості доказу було опубліковано фото (див. заголовок) та копія медичного огляду. Цікаво, що при цьому сам смартфон зберіг первісну зовнішність і працездатність. Єдиним свідченням, крім власне опіку, став різкий запах гару.

У компанії Apple вже знають про ситуацію і запропонували Мелані новий девайс, однак жінка відмовилася, заявивши, що більше не довіряє компанії з Купертіно. До суду вона також не зверталася, хоча така можливість у неї ще є.

Як передбачається, причиною загоряння стало акумулятора – смартфон перебував на підзарядці і програвав потокове відео, при цьому він ще й був накритий ковдрою, так що перегрів стало логічним завершенням ситуації. Інша справа, чому система не відстежила перегрів акумулятора і не припинила зарядку примусово.

Источник

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста