IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Мобільний зв'язок у ДНР: "Фенікс" змінив правила гри

Апрель 17
19:52 2018

Жителі окупованої російськими найманцями-терористами Горлівки повідомили, що з 1 травня знімаються нині діючі обмеження на продаж стартових пакетів "Фенікс".
У поштових відділеннях, в яких продають сім-карти оператора бойовиків розповіли, що відмінять обмеження на продаж карт в одні руки, передає журналіст Микита Сініцин на своїй сторінці у Facebook.
Раніше "сімки" продавали не більше двох пакетів на один паспорт, тепер — 5.
"Що це означає для для "Водафон"? Швидше за все таким розпорядженням в терористичній ДНР остаточно дають зрозуміти, що МТС в "республіці" — зайвий. Швидше за все його питання ще будуть обговорювати, але відновлювати всерйоз схоже ніхто не розраховує", — написав він.
За його словами, зняття обмеження може бути пов'язано з очікуваннями, що "Фенікс" купуватимуть жителі, які раніше виїхали з Донбасу, але приїжджають час від часу додому.
"Багато виїхали. Здають свої квартири, приміщення та іншу нерухомість. У рекламних оголошеннях вказані номери "Водафон", по яких не додзвонишся. Щоб їх здати, доведеться обзаводитися "Феніксом". Розрахунок, мабуть, на це", — висловив думку один з горлівчан.

Источник: gazeta.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Последние новости

    Женщина пыталась купить щенка через Интернет, но стала жертвой аферистов

22:04 Женщина пыталась купить щенка через Интернет, но стала жертвой аферистов

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста