IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

На Донеччині затримано інтернет-пропагандиста «руського мира»

Июнь 27
12:03 2018

Співробітники Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях, залучені до Операції об’єднаних сил, затримали мешканця Маріуполя, який здійснював активну антиукраїнську пропаганду у соцмережах.

Правоохоронці виявили та задокументували, що 52-річний учасник однієї з радикальних Інтернет-спільнот поширював у мережі сепаратистські матеріали, спрямовані на загострення суспільно-політичної обстановки в регіоні, намагався провокувати масові акції протесту, закликав до зміни меж території України в антиконституційний спосіб, а також підтримував терористичну діяльність незаконних збройних формувань «ДНР» та «ЛНР».

У рамках відкритого кримінального провадження за місцем проживання зловмисника співробітники СБУ вилучили комп’ютерне обладнання з доказами його протиправної діяльності.

Прихильнику «руського мира» оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Источник: facebook.com

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста