IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

На Львівщині діють «телефонні аферисти»

Апрель 17
08:10 2018

За наявною у органів фіскальної служби Львівщини інформацією продовжуються випадки вчинення шахрайських дій невідомими особами з метою протиправного заволодіння коштами суб'єктів господарської діяльності, які видають себе за працівників фіскальної служби.
Так, встановлено, що з телефону номер 050-826-90-67 або 050-826-97-54 платникам податків надходять дзвінки провокаційного і протиправного характеру нібито від керівника ГУ ДФС у Львівській області.
Такими діями зазначені особи не лише злочинним способом заволодівають коштами громадян, а й підривають довіру до держави та її виконавчих органів.
ГУ ДФС у Львівській області неодноразово інформувало про намагання здійснити шахраями псевдоперевірок суб'єктів господарювання.
Такі "перевіряючі" зазвичай не мають жодних дозвільних документів і, як правило, навіть не намагаються письмово зафіксувати ймовірне порушення податкового законодавства.
У будь якому випадку переконайтесь, що Вам дійсно телефонує працівник фіскальної служби – попросіть його назватися та зателефонуйте на його робочий телефон.
У жодному разі не сплачуйте кошти на запропонований Вам по телефону "бюджетний" рахунок.
Не сплачуйте кошти у бюджет поспіхом. З'ясуйте достовірність реквізитів рахунку на сайті ГУ ДФС у Львівській області або самостійно передзвоніть у відділ обліку платежів.
Ви можете допомогти виявити шахраїв фіксуючи такі злочинні дії та повідомляючи про такі факти правоохоронні органи та органи фіскальної служби.
Одночасно зазначаємо, що про неправомірні дії або бездіяльність, можливі корупційні правопорушення посадовими особами органів ДФС можна цілодобово повідомляти за телефоном 0800-501-007 (напрямок "4") на гарячу телефонну лінію "Пульс", а також за телефоном 297-36-09, інформує ГУ ДФС у Львівській області.

Источник: prozahid.com

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Последние новости

    Женщина пыталась купить щенка через Интернет, но стала жертвой аферистов

22:04 Женщина пыталась купить щенка через Интернет, но стала жертвой аферистов

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста