IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

На українських правозахисників здійснили кібератаки в перший день воєнного стану

Ноябрь 29
21:51 2018

На приватні та корпоративні Google-акаунти працівників 28 листопада надійшли повідомлення про те, що вони були атаковані зловмисниками, яких підтримує уряд. Назви організацій не називаються з метою безпеки. Як повідомляє Лабораторія цифрової безпеки, схожі повідомлення українські користувачі масово отримували у 2015-2016 роках, і подальше розслідування показало, що за ними стояли групи хакерів Fancy Bear, яких пов’язують із урядом Російської Федерації.

В компанії Google зазначили, що таких атак як ця зазнають менше ніж 0,1% користувачів Gmail. Утім, як саме здійснюється така атака не повідомляють, щоб про це не дізнались зловмисники.

Лабораторія цифрової безпеки закликала користувачів, які отримали таке сповіщення, не панікувати, але переглянути свої налаштування безпеки. В першу чергу – перевірити, з яких пристроїв ви залогінені у свій акаунт, а також останні події безпеки у своєму обліковому записі. Лабораторія також готова надати безкоштовні консультації українським журналістам, активістам та правозахисникам.

Источник: ms.detector.media

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Последние новости

    Первые «настоящие» официальные изображения флагманского смартфона Honor 20 Pro

21:34 Первые «настоящие» официальные изображения флагманского смартфона Honor 20 Pro

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста