IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

На Хмельниччині чоловік для привернення уваги бойовиків створив сепаратистську групу

Июль 18
00:03 2017

На Хмельниччині чоловік для привернення уваги бойовиків створив сепаратистську групу

Співробітники СБУ затримали на Хмельниччині адміністратора сепаратистської групи «Хмельницька народна республіка» у Вконтакті. Як повідомила 17 липня прес-служба СБУ, затриманий пояснив, що створив групу для того, аби вийти на зв'язкок із бойовиками «ДНР».
«Мешканець Хмельницької області, раніше неодноразово засуджений, мав намір приєднатися до бойовиків на території ОРДЛО. Аби привернути до себе увагу ватажків незаконних збройних формувань, він створив віртуальний сепаратистський проект у соціальній мережі», – йдеться у повідомленні СБУ.
На оприлюдненому СБУ відео сам затриманий пояснює, що із ним зв'язався невідомий чоловік і представився членом хакерського угрупування «Кіберберкут».

«Я створив в інтернеті групу «Хмельницька народна республіка» для того, аби вийти на зв'язок із «ДНР». Оскільки я знайшов в інтернеті сайт їх військомату, але не міг туди додзвонитися, то вирішив, що створю цю групу, аби на них вийти. За час існування цієї групи зі мною зв'язався чоловік під псевдонімом «Призрак Иванович» і представився працівником «Кіберберкуту». Він пояснив, що оскільки живе у Росії, то має можливість налагодити мені зв'язок із "ДНР"», – розповів затриманий.

Источник: zaxid.net

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста