IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Netflix випустила інтерактивний фільм по всесвіту «Чорного дзеркала»

Декабрь 29
21:53 2018

Як пише Birdinflight, Bandersnatch — це вигадана істота з поеми Льюїса Керролла «Полювання на Снарка». Для того, щоб глядачі могли самі обрати хід подій, відзняли більше 5 годин матеріалу.

Сюжет фільму відбувається у 1980-х роках. Головним героєм є програміст з психічними розладами. Він вирішує створити гру у стилі «обери собі пригоду», але невдовзі реальний та віртуальний світ починають мінятися місцями.

Видання The Verge зазначає, що фільм створений з використанням технології Twine. Це відкрита платформа для інтерактивних і наративно важких ігор. Утім вона потребує високих технічних характеристик ваших пристроїв, щоб користувач отримав увесь спектр вражень.

У листі від Netflix зазначається, що Bandersnatch не підтримується на Chromecast, Apple TV та інших застарілих пристроях. Утім навіть нові гаджети, які не підтримують оновлення додатку Netflix — такі як PlayStation Vita чи Nintendo Wii U — не запустять вам Bandersnatch.

Якщо ви намагаєтеся подивитися Bandersnatch на девайсі, що не підтримує вищезазначену технологію, то отримаєте від Netflix листа з проханням оновити свою техніку. Наприклад, його підтримують «найновіші версії телевізорів, ігрових консолей, браузерів та Android і iOS пристроїв, які підтримують оновлення від Netflix». Утім потрібні гаджети, які підтримують саме інтерактивний контент. Звичайної версії фільму немає.

Источник: ms.detector.media

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Китай откажется от использования зарубежных компьютеров и софта в государственных учреждениях

23:19 Китай откажется от использования зарубежных компьютеров и софта в государственных учреждениях

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста