IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

ПриватБанк продаватиме активи через ProZorro

25 июля
08:04 2017

ПриватБанк продаватиме активи через ProZorro

Найбільший в Україні "ПриватБанк" продаватиме активи через державний електронний майданчик Prozorro.Продажі.
Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.
"Публічне акціонерне товариство комерційний банк "ПриватБанк" та Громадська організація Transparency International Україна підписали Договір про використання Електронної торгової системи ProZorro.Продажі — спільного проекту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб", — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що система ProZorro вже працює над продажем непрофільних активів "Укрнафти", "Укртранснафти", "Нафтогазу", "Енергоатому", "Укренерго", "Укргазвидобування". До проекту приєднався і Нацбанк.
За півроку через систему ProZorro продали заставлене майно НБУ на 304,7 млн грн. Це у 200 разів перевищує показник реалізації аналогічних активів за половину 2016 року — хороший доказ ефективності системи.
"Тепер використовувати всі її переваги зможе і ПриватБанк", — зазначив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

"Приєднання "ПриватБанку" є важливим кроком на шляху поширення реформи публічних продажів в Україні. Реформа швидко набирає обертів, після зміни торгів ФГВФО, ми рухаємось у напрямку інших публічних організацій. Важливо, що прозорість роботи електронної системи створює попит на неї навіть за відсутності законодавства, що зобов’язувало б використовувати систему", — додав виконавчий директор Transparency International Україна Ярослав Юрчишин.

Источник: ukrinform.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста