IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Сайт посольства США в Україні припинив оновлюватися через "шатдаун"

Январь 10
12:00 2019

Сайт посольства США в Україні не оновлюється через "шатдаун" – призупинку роботи урядових установ, яка виникла через бюджетну суперечку між адміністрацією Дональда Трампа та Конгресом.

"Через тимчасове припинення виділення бюджетних коштів оновлення інформації на вебсайті буде обмежено до повного відновлення функціонування урядових структур", – йдеться у повідомленні на сайті американського посольства.

Останнє оновлення на сайті дипмісії було 20 грудня 2018 року. На сторінках посольства у соціальних мережах востаннє писали 22-26 грудня.

В одному з останніх повідомлень у Twitter американські дипломати зазначили, що під час "шатдауну" заплановані паспортні та візові послуги надаватимуться в США і за кордоном, а сторінка не оновлюватиметься до відновлення роботи держустанов, окрім публікацій нагальної безпекової інформації.

Зараз,під час призупинення роботи частини держустанов, якщо можливо, заплановані паспортні та візові послуги надаватимуться в США і за кордоном. Ця сторінка не оновлюватиметься до відновлення роботи держустанов, окрім публікацій нагальної безпекової інфо: https://t.co/fA31XAIs6S https://t.co/cLLITbgDQo

— U.S. Embassy Kyiv (@USEmbassyKyiv) 22 декабря 2018 г.

Источник: tsn.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста