IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

СБУ закрила кримінальне провадження щодо компанії, яка встановлювала ПО для перегляду російських каналів

Декабрь 04
08:38 2018

У травні 2017 року Служба безпеки України звітувала про припинення діяльності компанії, яка встановлювала програмне забезпечення на телевізори для перегляду російських телеканалів. Але вже у листопаді кримінальне провадження щодо неї закрили.

Про це СБУ відповіла на інформаційний запит «Детектора медіа». Минулого року відомство повідомляло, що його «співробітники виявили та припинили розповсюдження на території країни програмного забезпечення для перегляду заборонених телеканалів».

Тоді за додаткову плату менеджмент однієї з розгалужених оптово-роздрібних мереж в Харківській області пропонував встановити спеціальне програмне забезпечення на SMART-телевізори. Воно дозволяло вільно переглядати російські телеканали, які заборонені Національною радою з питань телебачення та радіомовлення.

«Правоохоронці з’ясували, що розробили програмне забезпечення вітчизняні ІТ-спеціалісти, які також займалися адмініструванням інтернет-ресурсів для технічної підтримки трансляції заборонених каналів. Хостинг здійснювала одна з найбільших в Україні провайдерських компаній», — писало СБУ.

Працівники служби провели обшуки у магазинах торговельної мережі в Харкові та за місцями мешкання фігурантів справи, заблокували доступ до серверного обладнання у Києві. Кримінальне провадження здійснювалось за ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України). Крім того, розглядали «можливість кваліфікації дій зловмисників за іншими статтями».

Проте нещодавно «Детектор медіа» поцікавився у СБУ результатом такої діяльності. Відомство повідомило, що «слідчим відділом УСБУ в Харківській області 20.11.2017 вказане кримінальне провадження закрито». Деталі досудового розслідування розголошувати відмовились, посилаючись на ст.222 ККУ.

Источник: detector.media

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Последние новости

    Первые «настоящие» официальные изображения флагманского смартфона Honor 20 Pro

21:34 Первые «настоящие» официальные изображения флагманского смартфона Honor 20 Pro

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста