IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Шахраї вимагають через SMS винагороду за виграш справи у суді

Июль 12
10:11 2018

Голова Апеляційного суду Івано-Франківської області Богдан Гриновецький повідомив про нову шахрайську схему, яка кидає тінь на авторитет суду, інформує прес-служба суду.
За його словами, минулого тижня стало відомо про те, що сторона у справі перерахувала вісім тисяч гривень за виграш у її справі на картковий рахунок, надісланий їй смс-повідомленням наче б то працівником суду. Сторона обурилась тоді, коли справу вона програла.
Після вивчення ситуації стало зрозуміло, що це шахрайська схема і голова суду звернувся з офіційним повідомленням про злочин в прокуратуру Івано-Франківської області.
«Закликаємо громадян Прикарпаття не піддаватись спокусі при отримані аналогічних повідомлень, не перераховувати кошти на вказані рахунки, а звертатись з повідомленнями в правоохоронні органи. На жаль, відкритість роботи суду, де на офіційному сайті викладається інформація про списки справ призначених до розгляду почали використовувати шахраї з метою особистої наживи. Ми будемо слідкувати за перебігом розслідування і про його результати повідомимо громадськість», – йдеться у повідомленні.

Источник: ukrainepravo.com

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Последние новости

    Юриста Apple уличили в инсайдерской торговле

7:20 Юриста Apple уличили в инсайдерской торговле

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста