IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Шахрай зняв з банківської картки жінки майже 7 тисяч гривень

Декабрь 26
22:07 2018

Із заявою про зняття з банківської картки 6 тисяч 900 гривень по допомогу до поліції звернулася жителька Калуського району.

Вона повідомила правоохоронцям, що на її мобільний телефон зателефонувала невідома особа, представилася працівником служби безпеки одного з банків, інформує прес-служба поліції в області.

В розмові з потерпілою аферист дізнався реквізити банківської картки. Як наслідок, з картки одразу зникли всі кошти. Інформація про подію внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).

Шахраї всілякими способами намагаються влізти в довіру до власників банківських рахунків, аби дістатися конфіденційної інформації, а разом з нею і заповітних людських заощаджень. І, на жаль, у більшості випадків їм це вдається, бо потерпілі йдуть на контакт з аферистами. І як результат – ані грошей, ані шахраїв.

Поліція ще раз нагадує: ніколи не поспішайте ділитися конфіденційною інформацією, зверніться до банку і впевніться у тому, що інформація запитується дійсно представниками банку і в обґрунтованих цілях. У жодному разі не повідомляйте свої дані по телефону. Таке просте правило є надійним способом уникнути шахрайських дій.

Источник: ifnews.org.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста