IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Трейдерам варто купувати тільки біткойни і продавати інші криптовалюти — експерт

Май 28
01:27 2018

Провідний біткойн-аналітик з Уолл-стріт і партнер венчурної фірми Blockchain Capital Спенсер Богарт у ході програми «Fast Money» на каналі CNBC заявив, що криптовалютні трейдери мають купувати тільки біткойн, оскільки спектр його застосування постійно розширюється, передає Forklog.
«Всі великі банки намагаються увійти в індустрію. Вони можуть пропонувати безпосередньо своїм клієнтам купувати біткойни, купувати послуги з безпечного зберігання цифрових активів або ж розвивати біржові механізми для торгівлі цими активами – глибока інституалізація біткойна є вкрай позитивною тенденцією», – підкреслив він.

Богарт додав, що майже всі інші криптовалюти переоцінені і не справляються з поставленими цілями. Однак він зазначив, що Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash і EOS є нейтральними альтернативами, які можна утримувати.
А є й такі криптовалюти, для яких аналітик не бачить майбутнього. Він порадив інвесторам продавати Cardano, TRON, IOTA і NEO.
«Звичайно, ці монети можуть вирости в ціні, але у них вкрай багато перешкод», – упевнений він.
Богарт також рекомендує інвесторам обережно взаємодіяти з Ethereum, оскільки потенційний провал ICO-індустрії, на його думку, може суттєво вдарити по платформі.
Ціна біткойна, вважає він, подолає позначку в $10 000 до кінця року.

Источник: mind.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста