IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

У Львові суд на три роки позбавив волі зловмисника через підключення до мережі «Волі»

10 декабря
15:28 2019

Франківський районний суд міста Львова покарав зловмисника за підключення до кабельної мережі компанії «Воля» позбавленням волі на три роки. Про це повідомляє пресслужба компанії «Воля».

Прізвище та ім’я зловмисника компанія не повідомляє. За інформацією компанії, зловмисник вирішив створити власну нелегальну кабельну мережу. Сформувавши клієнтську базу під виглядом надання послуг із підключення клієнтів до структурної кабельної системи провайдера «Воля», «пірат» за окрему плату здійснював несанкціоноване підключення до мережі приймачів у будинках. Таким чином змінював маршрутизацію сигналу, що передається та незаконно надавав доступ до нього мешканцям квартир. «Щоб надати справі розмаху, шахрай долучив до неї групу осіб, які пропонували жителям Львова якісні послуги та, за згодою, підключали їх, а сплату за надання послуг клали у свої кишені», — йдеться у повідомленні компанії.

За словами Жанни Китаєвої, фінансової директорки «Волі», правоохоронні органи зараз активніше реагують на факти пошкодження кабельних мереж та нелегальних підключень.

«Наша компанія працює у правовому полі і проводить політику легального контенту та протидії «піратам». У тих містах, де помічена активність «фахівців» з нелегальних підключень, проводимо аудит мережі, що дозволяє виявляти втручання у нашу систему. Добре, коли й самі абоненти інформують провайдера про факти незаконних підключень, адже у них погіршується якість послуг внаслідок крадіжок сигналу», — каже Жанна.

Источник: detector.media

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста