IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

У Мінінформі дали “безпечні” поради користувачам Facebook

Сентябрь 30
09:17 2018

Заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін надав рекомендації для користувачів Facebook у зв'язку з останніми подіями з безпекою соцмережі.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"У меню "Налаштування" свого профілю, в частині "Безпека" скасуйте дозволи для усіх додатків, де ви були залогінені з допомогою профілю ФБ (потім до кожного з них потрібно буде залогінитись повторно, вже після проведення регламентних робіт на своєму профілі). Там само у "Налаштуваннях Безпеки" скасуйте та видаліть усі пристрої, на яких налаштована автоматична авторизація та вхід до вашого профілю на ФБ (смартфони, планшети, ноутбуки), — зазначив Золотухін.

За його словами, треба також здійснити зміну свого паролю, встановити двохфакторну аутентифікацію.

"Збережіть резервні паролі для відновлення доступу, в разі втрати контролю над акаунтом, компрометації телефонного номера, або поштової скриньки. Завжди думайте, коли новий додаток пропонує вам відкрити свої дані профілю при авторизації через ФБ", — наголосив Золотухін.

Як повідомляв Укрінформ, у п'ятницю компанія Facebook повідомила про атаку хакерів, які скористалися вразливістю в коді соціальної мережі і отримали доступ до приблизно 50 млн акаунтів. Facebook виявила вразливість у четвер і звернулася до поліції.

Источник: ukrinform.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста