IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

У прямому ефірі. Тисячі користувачів мережі дочекалися народження жирафа в Нью-Йорку

Март 17
16:28 2019

Самка жирафа Ейпріл з нью-йоркського парку народила після 10 днів очікування. Онлайн-трансляцію з нею і її дитинчам запустили на YouTube.

У 2017-му користувачі мережі по всьому світу чекали близько двох місяців поки самка жирафа Ейпріл з Нью-Йорка принесе потомство.

На цей раз керівництво парку знову запустило онлайн-трансляцію для людей, які хотіли побачити, як Ейпріл народжувала п'ятого дитинча у прямому ефірі.

На момент запуску онлайн-трансляції на YouTube її дивилися близько 20 тис. людей. Під час пологів у суботу 16 березня, за процесом спостерігали більше 300 тис. користувачів.

Як повідомляв портал Patch, співробітників парку проінструктували бути напоготові і стежити за твариною кожен день, оскільки за всіма ознаками пологи могли початися в будь-який момент.

Проте, попри явно випираючий живіт самки, співробітники парку говорили, що це може статися як за годину, так і за кілька днів.

Інтернет-користувачам не довелося чекати два місяці, як це було два роки тому, оскільки Ейпріл народила всього за місяць після запуску трансляції.

Жираф потрапила в Animal Adventure Park в Нью-Йорку у 2015-му, і зараз їй 17 років. Висота парнокопитного — трохи більше 4,5 метрів

Важливо, що жирафи виношують своїх дітей близько 15 місяців — це один з найбільших термінів вагітності серед усіх ссавців на Землі. Більше носять своїх дітей тільки слони, — від 20 до 22 місяців.

Источник: techno.nv.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Последние новости

    Первые «настоящие» официальные изображения флагманского смартфона Honor 20 Pro

21:34 Первые «настоящие» официальные изображения флагманского смартфона Honor 20 Pro

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста