IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

В електромобілях Tesla тепер можна буде обирати маршрут при їзді на автопілоті

Октябрь 10
08:11 2019

Маршрути, які вибирає автопілот Tesla, найчастіше є найбільш доступними та економічними, проте ситуація може змінитися, коли компанія зробить можливим вибір короткого або довгого маршруту на розсуд водія при їзді на автопілоті.

Після того, як Ю-кай Чоу, відомий піонер в індустрії гейміфікації, подякував генеральному директору Tesla Ілону Маску за створення Model 3, назвавши її «кращою покупкою, яку він коли-небудь робив», Маск вирішив зібрати від шанувальників будь-які пропозиції, які дозволять удосконалити електромобілі у майбутньому. Було відправлено багато запитів, серед яких один привернув найбільшу увагу Маска.

«Дозвольте нам самим вибирати маршрут, який може бути необов'язково коротким — головне продовжити час пересування на автопілоті. Я готовий витратити додаткові 15 хвилин на поїздку, аби довше їхати на автопілоті», — написав власник електромобіля Tesla, на що Маск відповів ствердно.

Allow us to choose a route based on more Autopilot, not just shortest travel time.
Because Autopilot is the greatest thing ever. Period. And I'll spend an extra 15 minutes on my commute if it means more Autopilot!

— jesterpb (@jesterpb) 7 октября 2019 г.

Зазвичай автомобілі з системами GPS пропонують маршрути, засновані на виборі найкоротшого шляху пересування між двома пунктами призначення. Власники Tesla, схоже, хочуть більше часу проводити в електромобілі, рухаючись на автопілоті.

Функція автопілота Tesla пройшла довгий шлях з моменту своєї появи в жовтні 2014 року. Зовсім недавно вона змогла розпізнавати тимчасові смуги на шосе та бездоганно працювати в години пік. Автопілот зробив водіння більш безпечним та легким для тих, у кого є ця опція в електромобілі.

Це не перший випадок, коли Маск бере до уваги ідеї та побажання власників електромобілів Tesla. Фактично, режим Joe Mode в оновленому програмному забезпеченні Software Version 10.0, був запропонований послідовником Маска в Twitter. Він висловив потребу в більш тихому звуковому сигналі й Маск його почув. Режим Joe Mode знижує ризик розбудити сплячих в машині дітей.

Нагадаємо, що в останньому оновленні прошивки для своїх електромобілів, також з'явилася цікава функція Smart Summon, яка дозволяє викликати свій електромобіль з паркувального місця прямо до порогу торгового цента, офісу чи ресторану. Але саме функція Smart Summon вже наробила багато галасу на паркінгах Америки.

Источник: eco.lviv.life

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста