IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Вакансія століття: на британському урядовому сайті шукають оголених прибиральниць

Май 05
08:57 2018

Відвідувачі британського урядового сайту для пошуку роботи Universal Jobmatch виявили вакансію в компанію Fantasy Cleans, де були потрібні оголені прибиральники та прибиральниці. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Mirror.
Керівники клінінгової служби пропонували майбутнім співробітникам гонорари від 25 до 50 фунтів стерлінгів на годину. Також вони заявили, що успішним кандидатам доведеться одягатися за запитом клієнта: він може попросити залишити тільки нижню білизну або ж повністю роздягнути прибиральника.
Творці оголошення запрошували на роботу "балакучих і доброзичливих" хлопців і дівчат будь-якої національності. Успішний кандидат повинен бути старше 21 років. Крім того, майбутні співробітники зобов'язані "відчувати себе комфортно голими при інших людях" і вміти добре прибиратися в квартирі. Однак керівництво Fantasy Clean уточнило, що компанія не надає послуги сексуального характеру.
Після кількох скарг користувачів оголошення про пошук оголених співробітників видалили з урядового сайту через порушення правил.

Источник: unn.com.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста