IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Як дізнатися, чи шукав хтось ваше ім’я в Інтернеті

Декабрь 28
13:31 2018

Виявляється, завдяки оповіщенням Google, можна відразу дізнатися про те, що хтось ввів ваше ім’я в Інтернеті. Ось як це зробити.

Перш за все, потрібно мати власний обліковий запис Google і перейти в службу сповіщень. Опинившись там, треба буде налаштувати необхідні параметри. Не бійтеся, бо це дуже простий крок.

Для початку треба ввести свої ім’я та прізвище в пошуковик. Хоча, якщо ми увійшли в систему з нашої обліковим записом, Google зробить це за замовчуванням (вона також покаже нашу електронну пошту). Ця функція також може використовуватися для будь-якої іншої теми, наприклад, для моніторингу компанії чи бренду, пошуку тем, що цікавлять, чи перегляду контенту про певного автора.

Тепер просто потрібно налаштувати параметри оповіщень. Змінні параметри включають: частоту повідомлень (кожен раз, коли це відбувається, максимум один раз в день і т. д.), джерела (блоги, новини, форуми та інші), мова, регіон або сума (всі результати або ті, які вибирає Google).

Щоб завершити налаштування, просто потрібно ввести адресу електронної пошти, на яку будуть відправлятися всі повідомлення.

Источник: vsviti.com.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать


Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста