IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Amazon побудує п’ять сонячних електростанцій у трьох країнах

26 мая
08:02 2020

Американська компанія Amazon побудує у США, Австралії та Китаї п’ять сонячних електростанцій загальною потужністю 615 МВт.

СЕС зведуть для забезпечення електроенергією дата-центрів AWS (Amazon Web Services) в рамках стратегії з досягнення нульового рівня викидів CO2 до 2040 року.

Сонячна електростанція потужністю 105 МВт буде побудована у австралійському штаті Новий Південний Уельс, СЕС потужністю 100 МВт — у Шаньдуні (Китай). У США побудують три сонячні станції: у штаті Огайо дві СЕС потужністю 200 МВт і 80 МВт, у Вірджинії – СЕС потужністю 130 МВт.

Нові сонячні електростанції у сукупності забезпечать 1,2 млн МВт-год електроенергії для центрів обробки даних Amazon Web Services.

«Завдання нашої компанії — досягти цілей Паризької угоди на 10 років раніше і забезпечити використання відновлюваної енергії на рівні 80% до 2024 року і нульовий рівень викидів вуглекислого газу до 2040 року», — сказала віце-президент Amazon зі сталого розвитку Кара Херст.

За словами Херст, будівництво нових електростанцій також залучить більше інвестицій у сферу відновлюваної енергетики і створить нові робочі місця.

Источник: glavcom.ua


Статьи по теме

0 0 голос
Article Rating
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

Последние новости

17:10 Депутат Гончаренко не оставляет попыток запретить свободное использование смартфонов в школах, продолжая регистрировать в Раде законопроекты

0 комментариев Читать всю статью