IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Чоловік віддав 42000 гривень за віртуальний автомобіль

15 февраля
08:56 2018

Минулої доби до органів та підрозділів волинської поліції звернулися громадяни із заявами про шахрайства на суму понад 60 тис. грн. За фактами заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою слідчі розпочали кримінальні провадження за ст.190 Кримінального кодексу України, — повідомили в СК поліції Волині.
До Ковельського відділу поліції надійшла заява від 61-річного мешканця Київської області про те, що в січні шахрай під приводом продажу автомобіля через мережу Інтернет, заволодів коштами потерпілого у сумі понад 42 тис. грн.. Окрім цього, із аналогічними заявами про шахрайства через мережу Інтернет до поліції звернулося, ще четверо волинян. Аферисти під приводами продажу автомобіля, легкосплавних дисків до автомобіля, комп’ютерної гри та здачі в оренду квартири видурили у громадян грошей на понад 15 тис. грн..
За фактом шахрайства слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 Кримінального кодексу України. Проводяться досудові розслідування.
Поліція вкотре нагадує громадянам бути обережними, не втрачати пильність та не потрапляти на гачок до шахраїв.

Источник: prokovel.com


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

20:39 Google «поломала» YouTube. Пользователи недовольны

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста