IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Чому мобільні телефони небезпечні для очей?

09 июля
00:29 2019

Вчені, які вивчали вплив електромагнітних хвиль на людське око, кажуть, що використання мобільного телефону може привести до ранньої катаракти, ураження сітківки, рогівки та інших очних систем.

Дослідження, проведене вченими з Університету науки та техніки Чаротар (CHARUSAT), показало, що мобільні телефони негативно впливають на очі. Довжина хвилі бездротових сигналів (близько 2-2,5 см), що використовуються для мобільних телефонів та інших бездротових терміналів, збігається з довжиною, одержуваною людським оком. За словами вчених, око може дуже швидко поглинати електромагнітну енергію.

Тому науковці рекомендують тримати мобільний телефон якомога далі від очей та не використовувати частіше, ніж потрібно. Варто уникати використання мобільного телефону в сільській місцевості або в автомобілі, де мобільний телефон споживає більше енергії.

Вчені пояснюють, що проблема не в тому, що око поглинає енергію, а в тому, що тепло, яке поглинається оком, не передається і не випромінюється з тіла.Тривале використання мобільних телефонів може вплинути на сітківку, склеру, кришталик, рогівка, а також склоподібне тіло, які є частинами людського ока.

В ході дослідження вчені розрахували питому швидкість поглинання (SAR) і максимальне підвищення температури в оці через електромагнітні радіочастоти. SAR і підвищення температури залежать від відстані між оком і радіочастотним приймачем, тобто мобільним телефоном.

Источник: opticlub.org


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Amazon разрабатывает собственный облачный игровой сервис Project Tempo и несколько MMO-игр

22:59 Amazon разрабатывает собственный облачный игровой сервис Project Tempo и несколько MMO-игр

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста