IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Дівчинка, у якої відібрали телефон, вийшла в Інтернет з холодильника

16 августа
00:43 2019

Спритна молода дівчина задіяла різне обладнання, встановлене у квартирі для благоустрою “розумного будинку”, щоб спілкуватися з друзями в Інтернеті без телефону та комп’ютера.

Все почалося з того, що 15-річну дівчину з американського штату Кентуккі, відому в соціальних мережах під псевдонімом “Дороті”, покарали батьки, відібравши телефон.

За словами підлітка, покарання послідувало після того, як дівчина серйозно відволіклася на телефон під час приготування їжі й не помітила, як вогонь з плити спричинив пожежу. “Мати забрала всі мої гаджети, щоб я більше звертала увагу на те, що відбувається навколо, — наводить слова Дороті британська газета The Guardian. – Я була пригнічена! Мені було нудно все літо і тільки” Твіттер “був для мене віддушиною”.

Дівчина страшно боялася втратити своїх підписників, які стежили за її постами.

“Моя мати забрала мій телефон, — написала Дороті в” Твіттері “за допомогою ігрової консолі Nintendo. – Я за вами по всьому сумую. Я плачу”. Після цього мати пригрозила дочці, що видалить її обліковий запис.

im leaving forever. my mom took my phone. ill miss u all sm. im crying. goodbye. #ACNL pic.twitter.com/yqDNQylGIR

— dorothy (@thankunext327) 5 августа 2019 г.

Наступний пост з’явився через деякий час з новими цікавим подробицями: “Моя мама забрала мій телефон і мій Nintendo DS, тому у мене немає вибору, окрім як використовувати приставку WiFi. Дякую вам всім за підтримку і любов”.

Після того, як мати, по-видимому, забрала і цей пристрій, не зовсім призначене для викладання повідомлень в соцмережах, дівчина виклала новий твіт, тепер уже відправлений за допомогою домашнього холодильника LG Smart: “Я не знаю, чи пройде цей твіт. Якого біса я розмовляю з холодильником? Мама конфіскувала всю мою електроніку “, – написала вона.

I do not know if this is going to tweet I am talking to my fridge what the heck my Mom confiscated all of my electronics again.

— dorothy (@thankunext327) 8 августа 2019 г.

Це може здатися дивним, але веб-сайт LG визнав, що холодильники цієї фірми мають можливість спілкування в соціальних мережах, а сам “Твіттер” підтверджує, що повідомлення було відправлено саме з цього пристрою.

За допомогою кмітливості Дороті не тільки змогла спілкуватися з друзями, але і різко збільшила число підписників. Ще 10 днів тому, 4 серпня, їх у неї було всього 500, а сьогодні — вже близько 30.000.

Скільки ще часу дівчина буде залишатися покараною, невідомо, але в Мережі вже запущений заклик, підтриманий офіційним аккаунтом компанії LG, повернути підлітку доступ до Інтернету.

Источник: zrada.today


Статьи по теме

Последние новости

    Первые сборки Windows 10 21H1 в скором времени будут отправлены инсайдерам

4:31 Первые сборки Windows 10 21H1 в скором времени будут отправлены инсайдерам

Читать всю статью