IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Франція також не заборонятиме участь Huawei у розгортанні 5G в країні

27 ноября
07:58 2019

Франція не стане підкорятися США і дозволить китайській компанії Huawei брати участь у розбудові мережі 5G. При цьому всі виробники обладнання будуть перевірені на предмет потенційних загроз безпеки. Про це пише Reuters із посиланням на слова молодшого міністр економіки Франції Агнес Паньє-Рунашер.

«Ми не націлені на одного виробника обладнання, – заявила вона. – Винятків немає».

Вона додала, що Франція нікого не виключатиме і не наслідує позиції США. За її словами, в країні розглядатимуть кожен випадок окремо.

«У Франції діють три виробника обладнання. У Huawei 25% ринку, є також Nokia і Ericsson. Компанія Samsung поки не працює у Франції, але теж зацікавлена в 5G», – сказала міністр.

Нагадаємо: минулого місяця Чеська Республіка заявила, що візьме приклад з Німеччини в питанні щодо використання обладнання китайської компанії Huawei для розгортання мереж 5G.

Як повідомлялось, заклики з боку США Німеччина вирішила співпрацювати з Huawei. Адміністрація президента США Дональда Трампа заявила уряду ФРН, що обмежить обмін розвідданими з Берліном, якщо німецький уряд надасть дозвіл китайській Huawei Technologies побудувати в ФРН інфраструктуру мобільного інтернету 5G.

На початку листопада Угорщина також погодилась, щоб китайська Huawei рада участь у розгортанні мережі п’ятого покоління в країні.

Источник: mind.ua


Статьи по теме

0 0 голос
Article Rating
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии