IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Генштаб ВСУ просит украинцев не распространять в социальных сетях некоторые материалы

28 ноября
21:18 2018

Соответствующее заявление опубликовано на официальной странице ГШ ВСУ в соцсети:

Генеральний штаб Збройних Сил України звертається до громадян України із проханням не проводити фото, відео зйомку та он-лайн трансляцію та не публікувати у соціальних мережах відомості, що розкривають / Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine appeals to citizens of Ukraine not to take photos, videos, live broadcasting and not to publish information about the location of military equipment, armaments, and personnel in social networks:
1. місцезнаходження військової техніки, озброєння, майна та особового складу;
2. рух колон військової техніки та переміщення будь-яким способом особового складу;
3. режимні військові об’єкти Міністерства оборони України та Збройних Сил України та несанкціоновано не проникати на їхню територію;
4. завдання органів військового управління, військ (сил) щодо бойової готовності, оперативної підготовки та застосування військ (сил);
5. підготовку та проведення навчань (тренувань, маневрів, воєнних ігор);
6. організацію, чисельність та дислокація військ (сил).
Нагадуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.
Прохання ґрунтується з урахуванням ухваленого Верховною Радою України Закону № 9338 від 26.11.2018 «Про затвердження Указу Президента України № 391/2018 від 26.11.2018 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», відповідно до наказу Міністерства оборони України «Про затвердження Переліку відомостей Міністерства оборони України, які містять службову інформацію» № 720 від 27.12.2016 (зі змінами – № 395 від 27.07 2017)
Допоможімо та підтримаймо Збройні Сили України та захисників держави!

Источник: glavnoe.ua


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

    OPPO A33 представлен официально

18:49 OPPO A33 представлен официально

0 комментариев Читать всю статью