IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Google Maps для обраних: за популярний сервіс змусять платити

29 июля
18:56 2018

Звичайні люди, як і раніше продовжать користуватися Google Maps безкоштовно

Популярний сервіс Google Maps вносить свої корективи. Після 13 років з дня запуску карт розробники заявили про платну платформу, причому сума не мала – 200 доларів. Знай.uа з'ясував, кому доведеться вносити гроші для використання електронних карт.

Звичайні люди, як і раніше продовжать користуватися Google Maps безкоштовно. Але комусь доведеться викласти кругленьку суму.
Кого змусять платити?
По-перше, це будуть окремі розробники, а по-друге запущена нова версія Google Maps Platform призначена для бізнес-компаній. Для них платним сервіс став по одній простій причині – функціонал можливостей.
Відомо, що в новому вже внесено 18 інструментів API, створених для роботи з картами за трьома категоріями: "Карти", "Місця" і "маршрути".
Як це працює?
Отже, для того, щоб повністю володіти всім спектром інструментів, бізнес-компаніям необхідно буде вносити щомісяця 200 доларів. Якщо вони цього робити не будуть, розробники Google Maps підуть на заходи, що включають урізання запитів до 20 000. У цьому ж випадку, якщо компанії перевищують ліміт їх карти повністю блокуються до настання наступного місяця і відповідно оплати.

Источник: znaj.ua


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

    NASA показало відеоролик «Симфонія МКС»

3:40 NASA показало відеоролик «Симфонія МКС»

0 комментариев Читать всю статью