IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Кіберпонеділок: Що потрібно знати про цей день

26 ноября
10:28 2018

Кіберпонеділок (Cyber Monday) — це маркетингова назва понеділка, який настає після Чорної п'ятниці (дня величезних знижок і розпродажів) і є її продовженням, але вже не в "живих", звичайних, магазинах, а в мережі Інтернет

Проте в Україні частіше цей день розпродажів у мережі влаштовують у Чорну п'ятницю.

Що таке Кіберпонеділок

Кіберпонеділок — це час онлайн-розпродажів, коли інтернет-магазини пропонують товари за зниженими цінами, які ви можете придбати, не виходячи з дому. А оскільки Кіберпонеділок, як і Чорна п'ятниця проводиться щорічно в період підготовки до Різдвяних та Новорічних свят, то він є одним з найбільш жвавих днів торгівлі для інтернет-магазинів, більшість з яких пропонують своїм покупцям реально грандіозні знижки.

До речі, Кіберпонеділок, як і Чорна п'ятниця веде свою історію з США. Перший такий масовий онлайн-розпродаж був проведений в Америці в 2004 році, а сам термін Cyber ​​Monday рік тому був запропонований інтернет-ресурсом Shop.org, який представляє відділення Національної федерації роздрібної торгівлі США.

Вважається, що цей день був придуманий спеціально для офісних працівників. А причиною такого рішення стали маркетингові дослідження декількох років, які показали сплеск інтернет-продажів в перший понеділок після Дня Подяки. В цей день американці поверталися на роботу після тривалого відпочинку і могли за допомогою інтернету зробити необхідні покупки з великими знижками напередодні прийдешніх різдвяних і новорічних свят, які не встигли зробити в Чорну п'ятницю.

Що пропонують магазини у Кіберпонеділок

Більшість роздрібних інтернет-магазинів пропонують в цей день (а то і тиждень) великі знижки, аж до 90%, і спеціальні пропозиції, щоб заманити своїх "святкових" покупців. Тим більше що доступність і простота онлайн-покупок сьогодні приваблюють багатьох. Так, американці, які не встигли "закупитися" у вихідні після Дня Подяки, продовжують отоварюватися в інтернеті. Купити зі знижками можна практично будь-який товар — від одягу, взуття, косметики і посуду до нових моделей техніки, електроніки і іграшок. Крім того, з кожним роком зростає кількість інтернет-магазинів, що пропонують безкоштовну доставку куплених у них товарів прямо до будинку.

До речі, кіберпонеділок став популярним не тільки в США, але і в Аргентині, Канаді, Чилі, Китаї, Англії, Японії, Росії та багатьох інших країнах. Хоча не скрізь він "прив'язаний" до Чорної п'ятниці і проводиться в різні числа року.

Источник: depo.ua


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

    Microsoft пообещала добавить поддержку x64-приложений в Windows 10 для ARM

2:30 Microsoft пообещала добавить поддержку x64-приложений в Windows 10 для ARM

0 комментариев Читать всю статью