IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Литва нагадала Apple про агресію РФ на Донбасі та анексію Криму

28 ноября
18:38 2019

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс відреагував на позначення анексованого Криму як російської території в низці додатів Apple.

У своєму твітер-акануті він нагадав технологічному гіганту, що Росія досі веде війну на сході України і там продовжують гинути люди.

«Ми приєднуємося до вираження розчарування тим, що Apple вважає Крим територією Росії. Ми закликаємо Apple змінити цю необізнану точку зору, так як статус-кво не змінився в Криму: він все ще окупований Росією, це земля України, в цій війні все ще гинуть люди», – написав Лінкявічюс.

We joinin expressing disappointment with @Apple's approach to #Crimea as Russia. We call on Apple to revert this ignorant standpoint as status quo has not changed in Crimea: it's still occupied by #Russia, it's the land of #Ukraine, there are still people dying in this war. https://t.co/kfHd7fkjlj

— Linas Linkevicius (@LinkeviciusL) 28 ноября 2019 г.

Нагадаємо: компанія Apple прийняла рішення змінити географічну приналежність Криму в низці своїх додатків та визнала анексований український півострів частиною РФ. Для продовження роботи додатків Apple Maps і Weather, компанія мала відповідати вимогам російського законодавства, оскільки «позначення Криму як території України за російським законодавством є кримінальним злочином».

Источник: mind.ua


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

    За сутки пользователи вывели с бирж рекордное количество биткоинов

15:40 За сутки пользователи вывели с бирж рекордное количество биткоинов

0 комментариев Читать всю статью