IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Мобільні пристрої викликають проблеми з поведінкою у дітей

19 апреля
09:55 2019

Сучасні діти з самого раннього віку отримують доступ до електронних пристроїв. Деякі проводять години за планшетами та мобільними телефонами. Однак, передає The Daily Mail, подібна практика може привести до того, що у віці п'яти років у дитини виявляться проблеми з поведінкою.

Так, дошкільнята, що використовують різні гаджети більше двох годин в день, в сім разів частіше мають синдром гіперактивності та дефіциту уваги.

Вчені з Університету Альберти пояснюють це так: мобільні пристрої забирають у дитини час, яке він би міг витратити на заняття спортом або сон. В результаті розвиток відбувається однобоко. Оптимальний час використання пристроїв для молодшої вікової групи — 30 хвилин в день і менше.

Експерти проаналізували понад 2400 сімей. Виявилося, діти, постійно використовують планшети і телефони, мали значні проблеми з поведінкою.

Крім гіперактивності, діти, які проводили за гаджетами більше двох годин в день, в п'ять разів частіше мали проблеми з увагою. До речі, інше дослідження показало: такі діти майже на 65% рідше сплять покладені 10 годин на день.

У дітей 8-11 років мозок працював на 5% гірше, ніж у їхніх однолітків, якщо вони проводили більше двох годин перед екранами пристроїв.

Источник: trueua.info


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge отправит игроков в виртуальное путешествие, прежде доступное только в парках Disney

2:59 Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge отправит игроков в виртуальное путешествие, прежде доступное только в парках Disney

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста