IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

На Львівщині створили інтернет-платформу та чат-боти про COVID-19 для мешканців області

17 июля
04:52 2020

Там можна знайти інформацію про симптоми, групи ризику, заходи захисту, карту поширення хвороби та список медичних установ

Львівська обласна рада спільно з українською ІТ-компанією SoftServe розробила інтернет-платформу та чат-боти для мешканців області, повідомляє пресслужба органу.

На інтернет-платформі Stop COVID-19 можна знайти інформацію про симптоми, групи ризику, заходи захисту, карту поширення хвороби, а також куди дзвонити, та в які медичні установи свого населеного пункту їхати.

Відповіді на ці ж питання можна отримати в чат-ботах у Telegram та Viber.

«Мета нашої ініціативи дуже проста, – каже голова Львівської облради Олександр Ганущин. – Свідомі мешканці Львівщини знають, що при підозрі на коронавірус чи при погіршенні здоров’я не потрібно одразу викликати «швидку». За протоколом людина першочергово має звернутися до свого сімейного лікаря, отримати консультацію і свій план дій. Тож тому, хто забув його контакти чи адресу, сайт та чат-бот нагадає про це».

За словами розробників сайту, це абсолютно благодійна ініціатива, за яку вони не отримують грошей. У майбутніх планах – створити канал надання інформації також у WhatsApp.

Як йдеться у повідомленні, через існування фейків про COVID-19 на нових інформаційних ресурсах також перелічують офіційні джерела інформації, та публікуватимуть актуальні новини про боротьбу з коронавірусом на Львівщині.

Источник: ms.detector.media


Статьи по теме

0 0 голос
Article Rating
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

Последние новости

    Google лишила халявы смартфоны Pixel 2. Больше никакого безлимитного хранения фото в исходном качестве

9:49 Google лишила халявы смартфоны Pixel 2. Больше никакого безлимитного хранения фото в исходном качестве

0 комментариев Читать всю статью