IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

На Вінниччині прокуратура відсудила в "Укртелекому" орендовані приміщення шкіл

09 июля
20:31 2018

На Вінниччині прокуратура відсудила в «Укртелекому» орендовані приміщення освітніх закладів.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.
«Господарський касаційний суд у складі Верховного Суду поставив крапку у судових справах за позовами Вінницької місцевої прокуратури про визнання недійсним договору оренди частини приміщення навчального закладу «Укртелекомом» і зобов’язання повернути частину приміщення навчального закладу», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що прокуратура звернулася до суду з приводу визнання недійсними договорів оренди, укладених між відділом освіти Вінницької районної державної адміністрації та ПАТ «Укртелеком», стосовно оренди частини приміщення Вінницько-Хутірського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа 1-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Вінницького району та Комунального закладу «Прибузький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області». Йшлося про використання приміщень площею 29,8 кв м та 16,59 кв м відповідно.
У 2017 році Господарський суд Вінницької області відмовив у задоволенні позовів прокурора і визнав правомірними договори оренди, а відтак і право «Укртелекому» використовувати приміщення навчальних закладів з метою підприємницької діяльності.
Вінницька обласна прокуратура оскаржила це рішення, і Рівненський апеляційний господарський суд скасував зазначене рішення та постановив нові, якими позови прокурора задоволено. Із такими рішеннями не погодився ПАТ «Укртелеком» та подав касаційні скарги задля їх скасування.
Остаточні рішення у цих справах прийняті касаційним господарським судом у складі Верховного Суду, який відхилив касаційні скарги ПАТ «Укртелеком» та залишив у силі постанови Рівненського апеляційного господарського суду.

Источник: ukrinform.ua


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

    Новая статья: Gamesblender № 472: Crysis Remastered перенесли после утечки, а Ubisoft показала королевскую битву

17:02 Новая статья: Gamesblender № 472: Crysis Remastered перенесли после утечки, а Ubisoft показала королевскую битву

0 комментариев Читать всю статью