IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

На YouTube з’явилася добірка уфолога про появу НЛО біля Сонця

30 июля
00:58 2018

На YouTube опублікувано огляд зображень, отриманих NASA за допомогою інструментів дослідження космосу. Автор відео заявив, що дані SOHO STEREO, LASCO C2, LASCO C3 і інших інструментів моніторингу сонячної системи показують ряд НЛО, які можуть виявитися інопланетними кораблями, що з’являються у Сонця.

Підкреслюється, що непізнані об’єкти відрізняються різними розмірами і формою. Помічені НЛО в різних точках поблизу від Сонця. Автор ролика підкреслює їх матеріальну структуру. Він підкреслює, що мова йде не про перешкоди на датчиках супутника. Версія про метеорити, сонячні частинки та інші пояснення фахівців NASA було спростовано автором відео. Причиною своєї думки він вказує правильну складну геометрію, характерну для подібних явищ з точною зміною вектора руху. Багато НЛО розташовуються поблизу від якогось «енергетичного поля.

«НЛО завжди з’являються поруч з нашим Сонцем. Багато об’єктів, злітають з його поверхні і маневрують на великих швидкостях. В ранній історії своїх досліджень я отримував якісні зображення об’єктів, проте більше року NASA надає громадськості фото вкрай низької якості. Люди запитували про помічені об’єктах у представників агентства. NASA відповіло, що ці НЛО є цятками пилу на об’єктиві, зламаними пікселями на сенсорній лінзі, метеоритами і т. д.» — повідомляється в описі каналу.

Источник: cikavosti.com


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

17:22 Realme анонсировал свою технологию сверхбыстрой зарядки 125W UltraDART — 33% заряда от 4000 мА•ч за 3 минуты

0 комментариев Читать всю статью