IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Невідомі вкрали з російського офісу TikTok техніку Apple на значну суму

Невідомі вкрали з російського офісу TikTok техніку Apple на значну суму

22 мая
01:33 2022

У Москві група невстановлених осіб проникла до офісу російського представництва соціальної мережі TikTok та винесла звідти чималу кількість комп'ютерів Apple та іншу техніку.

Відомо, що зловмисники викрали техніку Apple на суму більш ніж 1 мільйон рублів. Всього зловмисники викрали вісім годинників Apple Watch, 31 iPhone та чотири комп'ютери Mac.

Під час перевірки з'ясувалося, що замки на дверях офісу залишились цілими. Це може свідчити про те, що злодіїв мали ключі і вони знали, де зберігається техніка.

TikTok та обмеження для Росії

Нагадаємо, що після початку війни в Україні низка компаній одразу покинула російський ринок. Частково, а то й повністю обмежили свою діяльність ресурси та сервіси. Зокрема, сервіс коротких відео TikTok повідомив про припинення можливості додавання нового контенту російськими користувачами, а також проведення прямих трансляцій.

Соцмережа обмежила роботу через різкий стрибок рівня цензури у Росії та схвалення нового закону про "фейкові новини". Тому у TikTok наголосили, що не мають іншого вибору, ніж призупинити пряму трансляцію та новий контент для відеосервісу.

Apple навіть видалили додаток соцмережі з App Store для росіян, хоч сам застосунок не працював навіть через VPN.

Источник: tech.24tv.ua


Share

Статьи по теме