IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Окупована Луганщина може лишитись без зв’язку від Vodafone-Україна

11 января
20:27 2018

Оператор мобільного зв'язку компанія "Vodafone-Україна" не зможе відновити зв'язок на окупованих територіях Луганщини, що відключився внаслідок обриву кабелю, якщо кабель обірваний на непідконтрольній Києву території.
Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу компанії.
Коментуючи повідомлення про відключення мобільного зв'язку оператора на окупованих територіях Луганської області, в прес-службі зазначили, що компанія має лише інформацією про пошкодження волоконно-оптичної лінії зв'язку в зоні АТО.
"Підрядники з'ясовують можливість фізичного доступу до місця пошкодження для проведення ремонтних робіт. Якщо пошкодження — на непідконтрольній території, доступу туди у нас взагалі немає", — підкреслили в "Vodafone-Україна".
За даними оператора, нині більше третини обладнання "Vodafone-Україна" на непідконтрольній Україні території — в неробочому стані.
Раніше в т.зв. "Міністерстві зв'язку та масових комунікацій" ОРЛО повідомили, що близько 14:10 11 січня сталося повне припинення обслуговування абонентів українського оператора зв'язку "Vodafone-Україна" на всій ОРЛО у результаті обриву оптоволоконного кабелю в районі смт Оленівка.

Источник: pravda.com.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Таинственный смартфон LG Chocolate дебютирует 15 мая

7:49 Таинственный смартфон LG Chocolate дебютирует 15 мая

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста