IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Патрульні затримали псевдо-рієлторку, яка виманювала гроші у українців

26 марта
19:20 2020

Гроші наперед, аби зняти нормальну квартиру в Черкасах за невелику плату, і залишитися ні з чим. Не раз на такі виклики виїздять патрульні поліцейські, коли заявники потрапляють у пастку аферистів.

Учора патрульні роти ТОР допомогли чоловіку повернути 900 гривень за надання так званих “інформаційних послуг” із пошуку оренди житла, повідомляє пресслужба УПП в Черкаській області.

“Хотів зняти квартиру. Зателефонував за оголошенням, а з мене одразу взяли 900 гривень, пообіцявши за короткий час поселити у квартиру, що мені підходила. Та, протягом дня її мені, навіть, не показали”, — розповідає заявник.

Уже після того, як “рієлтори” перестали виходити на зв’язок, заблокували його номер, а оголошення, за яким він звертався, зникло із соціальної мережі, чоловік викликав поліцію.

Він мав на руках «договір» і перелік контактів псевдо-рієлторів, з одним із яких патрульні домовилися про зустріч під приводом того, що їм потрібно винайняти помешкання.

Коли жінка прийшла і її впізнав потерпілий, патрульні затримали особу та передали слідчим. Зараз 28-річна містянка дає покази щодо факту події в Черкаському відділі поліції.

Зазвичай усе виглядає так: спочатку приходимо на об’єкт, дивимося квартиру, обговорюємо всі нюанси, укладаємо договір у двох примірниках і лише потім можлива оплата послуг. А також, беріть з собою свідків, друга чи колегу, можливо, вони помітять “підступ”, який ви могли залишити без уваги.

Источник: vycherpno.ck.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Facebook запустит инструменты, делающие потоковые трансляции доступными более широкому кругу лиц

23:22 Facebook запустит инструменты, делающие потоковые трансляции доступными более широкому кругу лиц

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста