IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Pinterest робить наступний крок у боротьбі з дезінформацією про вакцинацію

29 августа
16:02 2019

Соціальна мережа намагається боротися з дезінформацією у темі охорони здоров’я.

The Guardian зазначає, що минулого року у компанії «Pinterest»усвідомили проблему із результатами пошукових запитів на теми охорони здоров’я (наприклад, вакцинацію чи лікування від раку). Інформація, яку отримували користувачі, містила багато неправди.

Тоді соціальні мережа прибрала можливість пошуку такої інформації, а натомість почала показувати таке повідомлення: «Якщо ви потребуєте медичної поради, будь ласка, зв’яжіться з постачальником медичних послуг».

28 серпня компанія повідомила, що реалізує новий крок у боротьбі з дезінформацією. Тепер користувачі зможуть шукати інформацію про 200 термінів, що стосуються вакцин. Утім у результатах пошуку буде інформація лише від перевірених профільних організацій: Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Центру контролю захворювань, Американської академії педіатрії (AAP) та Мережі безпечних вакцин.

«Нам було дуже важливо переконатися, що тепер будь-яка дезінформація не зможе проникнути. Ви не опинитеся у ситуації, коли натискаєте на надійний пост, а рекомендації чи коментарі сповнені дезінформації», — заявила Іфеома Озома (Ifeoma Ozoma), менеджер Pinterest з питань публічної політики та соціального впливу.

Источник: ms.detector.media


Статьи по теме

1 Комментарий

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Новая статья: Minecraft Dungeons ― кубики не сложились. Рецензия

0:29 Новая статья: Minecraft Dungeons ― кубики не сложились. Рецензия

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста