IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

СБУ і "Антонов" підписали меморандум щодо обміну даними про кібератаки в режимі реального часу

11 июля
07:54 2018

Служба безпеки України продовжує розширювати співпрацю з ключовими об’єктами критичної інфраструктури. СБУ для розбудови ефективної системи кібербезпеки держави підписала Меморандум з державним підприємством «Антонов».

Документ має забезпечити обмін у режимі реального часу технологічними даними щодо кіберінцидентів з використанням платформи MISP-UA. Фахівці спецслужби впенені, що дані з MISP-UA сприятимуть підвищенню захищеності державного підприємства стратегічного значення та сприятимуть ефективному реагуванню з боку СБУ та інших суб’єктів забезпечення кібербезпеки на атаки високого ступеня складності.

Довідково: Співробітниками Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ на базі платформи з відкритим програмним кодом MISP (MalwareInformationSharingPlatform), створено систему збору і обробки інформації щодо інцидентів кібернетичної безпеки та обміну технічними даними про ідентифікатори компрометації інформаційних систем об'єктів критичної інфраструктури між суб’єктами сектору безпеки в режимі реального часу. Ця платформа широко використовується в усьому світі, відповідає міжнародним стандартам ЄС та НАТО, застосовується основними міжнародними суб’єктами у сфері кібербезпеки FIRST, CIRCL, CiviCERT, NATO NCI Agency тощо.

Источник: facebook.com


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

    На LinkedIn подали в суд за сбор приватных данных через приложения для iOS

7:29 На LinkedIn подали в суд за сбор приватных данных через приложения для iOS

0 комментариев Читать всю статью