IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Телефонні шахраї "розводять" тернополян на гроші

14 февраля
08:28 2018

12 лютого на лінію «102» надійшло два повідомлення від жителів Тернопілля. Громадяни потерпіли від рук псевдопрацівників банку, в результаті чого втратили близько 4 500 гривень.
Тернополянка 1971 року народження повідомила пройдисвітові конфіденційні дані про банківських рахунок. Зловмисник без труднощів зняв готівку в сумі 965 гривень.
Ще один факт шахрайства задокументували працівники Теребовлянського відділу поліції.
52-річна мешканка села Семенів розповіла, до неї зателефонував невідомий чоловік, який представився співробітником служби безпеки банку. Аферист повідомив про несанкціоноване втручання в систему фінустанови невідомими особами, в результаті чого кошти краянки в небезпеці. Пройдисвіт запевнив жительку Тернопільщини, що гроші можна вберегти, але для цього їй необхідно перерахувати готівку на інший активний рахунок.
Потерпіла за підказками псевдопрацівника зняла готівку в банкоматі, а потім за допомогою терміналу поклала 3 200 гривень на невідомий рахунок. Вже через годину до краянки повернувся здоровий глузд: жінка збагнула, що не знає ні номера рахунку, ані кодів доступу до нього. За допомогою звернулась до поліцейських.
Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 частини Кримінального кодексу України.
Правоохоронці вкотре наголошують місцевим мешканцям, ніколи, ні за яких обставин, не повідомляти особисті дані невідомим. Інформація щодо карткових рахунків вважається конфіденційною, нею повинні володіти лише власники електронних гаманців.
Якщо ж ви потерпіли від рук аферистів, не зволікайте, одразу телефонуйте на лінію «102».

Источник: 0352.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста