IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

У Британії розкритикували Amazon за нову упаковку

20 августа
22:48 2019

Екологи у Великій Британії розкритикували найбільшого в світі інтернет-рітейлера – компанію Amazon – за використання пластикових конвертів для доставки дрібних посилок

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на The Guardian.

Раніше компанія представила нові види упаковок, серед яких виявилися і зазначені конверти. На думку користувачів, таким чином компанія хоче заощадити місце у вантажному транспорті, щоб перевозити більше посилок.

Зазначають, що Amazon надсилає від 4 до 5 млрд посилок щороку по всьому світу. Раніше американські ЗМІ розповіли про те, як нові конверти Amazon засмічують американські центри з переробки, оскільки споживачі помилково кидають їх у сміттєві баки.

У самій Amazon виданню заявили, що місія компанії – забезпечити найкраще обслуговування клієнтів. "Ми працюємо з виробниками по всьому світу, щоб постійно покращувати дизайн та запроваджувати нову, стійку упаковку, яка радує клієнтів, переробляє відходи і гарантує, що продукти доставляються цілими і неушкодженими для наших клієнтів". Також в Amazon заявили, що вислухали скарги клієнтів на нову упаковку.

Источник: depo.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Подписка Samsung Access for TV позволяет арендовать дорогой ТВ вместе с годом Xbox Game Pass Ultimate

8:20 Подписка Samsung Access for TV позволяет арендовать дорогой ТВ вместе с годом Xbox Game Pass Ultimate

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста